O nas

W ramach prowadzonych przez nas kancelarii adwokackiej i radcowskiej oferujemy szeroki wachlarz usług prawnych skierowanych zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji niezależnie od tego, czy potrzebujesz konsultacji, reprezentacji przed sądem, czy stałej obsługi prawnej. Bogate doświadczenie i staranne przygotowanie merytoryczne pozwalają nam na poszukiwanie rozwiązań bezpiecznych dla naszych klientów. Zależy nam na współpracy opartej na przejrzystych zasadach i wzajemnym zaufaniu, stąd też informujemy klientów o potencjalnym ryzyku, kosztach i stanie powierzonych nam spraw. Jesteśmy z Tobą szczerzy, nie obiecujemy wygranej w każdej sprawie, ale zawsze dążymy do maksymalnego zabezpieczenia Twoich interesów i minimalizacji strat. Bezwzględnie przestrzegamy tajemnicy zawodowej. Poufność i lojalność względem naszych klientów to podstawowe wartości, jakimi się kierujemy.

Siedziby naszych kancelarii znajdują się w Toruniu, jednak dzięki środkom komunikacji elektronicznej z powodzeniem doradzamy klientom z całej Polski (w tym z przyjemnością z województwa warmińsko-mazurskiego, skąd oboje pochodzimy) i z zagranicy.

Oboje posiadamy uprawnienia do reprezentacji klientów przed: sądami powszechnymi (karnymi i cywilnymi) i Sądem Najwyższym, organami administracji, sądami administracyjnymi, w trakcie negocjacji i mediacji, w postępowaniu przygotowawczym, egzekucyjnym, dyscyplinarnym. Analizujemy i przygotowujemy projekty umów, sporządzamy opinie prawne, udzielamy porad prawnych, przygotowujemy projekty pism procesowych.

Współpracujemy z zaufanymi kancelariami notarialnymi i komorniczymi, rzeczoznawcami majątkowymi i tłumaczami przysięgłymi oraz innymi adwokatami i radcami prawnymi.

Stoimy na stanowisku, że każdy powinien zajmować się tym, na czym zna się najlepiej. Powierzając nam swój problem prawny masz pewność, że zajmie się nim specjalista z danej dziedziny, podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na swoim życiu prywatnym i biznesie.